Cambadag 2023
zo 24 sep
|Camba
Op zondag 24 september organiseert het Calluna Team de 18de Cambadag. Fiets met ons mee op een bijna uitsluitend Genks parcours!


Tijd en locatie
24 sep 2023, 08:00 – 10:30
Camba , Woudstraat 15, 3600 Genk, Belgium
Over het evenement
Met veel plezier organiseert het Calluna Team dit jaar de 18de editie van de Camba MTB Toertocht. Vertrek en aankomst zijn nog steeds op de Camba-terreinen en het parcours situeert zich bijna uitsluitend op Genks grondgebied. Sinds vorig jaar zijn de Stiemervallei, de Melberg en de Sint-Martensberg vaste waarden op het parcours. Dit jaar is er nog een nieuwe parel toegevoegd, namelijk de omgeving van de Schemmersberg met enkele mooie single tracks.
Kinderen kunnen genieten van een apart kidsparcours van 7 km. Daarbij kunnen ze kiezen of ze dit parcours, al dan niet samen met hun ouders, één of meerdere keren rijden. Zoals steeds is er voor de deelnemers halfweg fruit, een wafel of een sportdrank voorzien.
De eerste deelnemers vertrekken om 8 uur en de laatsten arriveren iets na de middag.
Praktisch
Datum: zondag 24 september 2023
Start & aankomst: Camba, Woudstraat 15, 3600 Genk